Hotel dla psów

Hotel dla psów

Hotel dla psów w Jełowej

     
 
Wyślij psa do nas na wakacje...  

     Czy zbliżają się Święta, czy wakacje, czy nagły wyjazd i pojawia się odwieczne pytanie: ale co zrobimy z psem?  Znamy doskonale ten problem i dlatego postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i uruchomić Hotel dla psów. Wprawdzie nazwa hotelu sugeruje, że jego gośćmi mogą być tylko psy, ale z pewnością znajdzie się miejsce także dla kotów i mniejszych zwierząt.
           

     Nasz hotel powstał w 2016 roku i ciągle jest w trakcie rozbudowy, jednak hodowlę psów prowadzimy od 16 lat. Posiadamy więc duże doświadczenie w opiece nad psami, a także w ich układaniu.
Hotel położony jest w 20 km od Opola w kierunku na Kluczbork w cichej, zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Psy mają do dyspozycji kojce w pomieszczeniu ogrzewanym lub ocieplane budy w kojcach zewnętrznych. Zwierzętom udostępniamy nasz ogród, gdzie mogę się wybiegać do woli. Oczywiście zapewniamy im także dłuższe spacery.

W okresie Państwa nieobecności  pupil spędzi u nas czas bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie. Maluchy nauczymy podstawowych komend, przygotujemy je do wystawiania.  Młode wyżły przygotujemy do prób pracy.

Regulamin >>>